ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

(για ανάθεση, εκμετάλλευση και λειτουργία σχολικού κυλικείου)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Αρ. πρωτ.33

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11/06/2021

ΔΗΜΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Ταχ. δ/νση: Δημαρχείο Χαϊδαρίου

Στρατ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως 2

3ος όροφος

Τηλ 2132047344

Amail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χαϊδαρίου προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την ανάθεση, εκμετάλλευση και λειτουργία του σχολικού κυλικείου του 7ου Γυμνασίου Χαϊδαρίου .

Ο διαγωνισμός θα γίνει δημόσια στο Δημαρχείο Χαϊδαρίου στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, που βρίσκεται επί των οδών Στρατάρχου Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως 2, τη Παρασκευή 23-7-2021 και ώρα 10:00 π.μ..α περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής, εργάσιμες μέρες από τις 9.00 π.μ. έως 13.00 μ.μ. .

Ο Πρόεδρος

Ευάγγελος Ζεβόλης