Αγαπητοί Γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι: Το σχολείο θα επαναλειτουργήσει τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2021 στις 8:15 το πρωί. Οι  μαθητές-τριες πρέπει να προσέλθουν στο σχολείο φορώντας μάσκα (υφασμάτινη ή χειρουργική), που η χρήση της είναι υποχρεωτική σε όλους τους χώρους, τηρώντας τα αναγκαία μέτρα προστασίας, για την αντιμετώπιση του covid -19 (αποστάσεις, αποφυγή συγχρωτισμού, τακτική χρήση αντισηπτικού, διαφορετικούς χώρους προαυλισμού για κάθε τάξη κ.λ.π). Επίσης στη τσάντα τους πρέπει να έχουν τουλάχιστον άλλη μία μάσκα, ένα φιαλίδιο αντισηπτικό και ένα μπουκάλι νερό. Σας ενημερώνουμε ακόμη, ότι ΔΕΝ θα λειτουργεί το κυλικείο του σχολείου και για αυτό οι μαθητές-τριες του σχολείου πρέπει να φέρνουν τροφή – χυμούς από το σπίτι τους.

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ