Πρωτοβουλία Αλληλεγγύης

Register

Ακολουθήστε μας!

Μουσική

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, Powered by Joomla!

new Pictures, Images and PhotosΝέες καταχωρήσεις

Χριστουγεννιάτικο Bazaar 2014

Αξιοποιώντας φυσικά υλικά από την αυλή του σχολείου, κατασκευάσαμε δώρα για το 2ο φιλανθρωπικό παζάρι του σχολείου μας. Υπεύθυνοι: Αγγελική Καπού, Νίκος Κοντούλης, Βάσω Γερανίου. Σας περιμένουμε!

ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ για να ψηφίσεις ΕΔΩ

Αγαπητοί μαθητές και γονείςι,
Το 7ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου συμμετέχει στον 2 Διαγωνισμό «Λέμε όχι στον σχολικό εκφοβισμό», με δύο διαφορετικά βιντεάκια.

Ομάδα¨The Miracle Workers  τίτλος: Work the No Bullying Miracle  http://respect-diversity.org/images/tmpwrkspc/t_miracleworkers/WorktheNOBullyingMiracleFinal.mp4

ή εδώ

Ομάδα The mAsketeers        τίτλος:       Drop the Bullying Masks  http://respect-diversity.org/images/tmpwrkspc/t_mAsketeers/DroptheBullyingMask-Final.mp4

ή εδώ

Αν σας αρέσει το αποτέλεσμα της προσπάθειας των μαθητών μας, παρακαλούμε Ψηφίστε μας ΕΔΩ!!   ή στη διεύθυνση  respect-diversity.org(κάνοντας απλή εγγραφή με το e-mail σας). Η ψηφοφορία διαρκεί έως 7/12/2014 (23¨59).

Σχετική αφίσα εδώ

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Ο Διευθυντής του 7ου Γυμνασίου Χαϊδαρίου                               Η υπεύθυνη εκπ/κός

Νίκος Κοντούλης                                                                 Ρόδω Πυροβολάκη